Strona główna

PIK PLUS tło

WYBIERZ SWOJE MIASTO

PIK WrocławPIK PoznańPIK Kraków
PIK WarszawaPIK ŁódźPIK Katowice
PIK GdańskPIK ToruńSzpieg kulturalny

PIK, czyli Punkt Informacji Kulturalnej – Wrocław, Poznań, Kraków, Warszawa, Łódź, Katowice, Gdańsk i Toruń

PIK jest obecny w przestrzeni internetowej, od maja 2008. Niewiele serwisów o tematyce kulturalnej może pochwalić się tak długim stażem. Przez ten czas PIK niezmiennie dostarcza informacji o tym, co kulturalnego dzieje się w mieście. Zaczęliśmy od Wrocławia, a w 2018 nasze serwisy pojawiły się w Poznaniu (czerwiec), Krakowie i Łodzi (listopad). W 2019 otworzyliśmy serwisy w Warszawie (marzec) i Katowicach (czerwiec), w 2020 roku do grona miast dołączył Gdańsk. Najmłodszym serwisem miejskim jest uruchomiony w we wrześniu 2021 Toruń.

Nie znajdziecie u nas informacji o wypadkach drogowych, polityki, plotek czy innych kontrowersyjnych treści i nagłówków, które generują puste kliknięcia. Nasze informacje podane są w prosty i czytelny sposób bez galerii posiadających 20 zdjęć i atakujących ze wszystkich stron reklam.


Kontakt z redakcją Punktu Informacji Kulturalnej i Szpieg Kulturalny

Adresy zbiorcze redakcji, na które należy przesyłać informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych:

wroclaw@pik.plus / poznan@pik.plus / warszawa@pik.plus lodz@pik.plus / krakow@pik.plus / katowice@pik.plus / gdansk@pik.plus /torun@pik.plus / info@szpiegkulturalny.pl

Redaktor naczelny / Wydawca / CEO Marcin Skarżyński, e-mail: m.skarzynski@pik.plus
Redaktor naczelna działu – Press Room: Dorota Olearczyk, e-mail: d.olearczyk@pik.plus

Dział Foto:
Andrzej Olechnowski, e-mail: a.olechnowski@pik.plus
Julian Olearczyk, e-mail: j.olearczyk@pik.plus
Filip Głuch, e-mail: f.gluch@pik.plus

Dział Press Room:
Krystyna Kubacka-Góral, e-mail: k.kubacka-goral@pik.plus
KINO- Tomasz Darowny, e-mail: t.darowny@pik.plus
ART – Barbara Hareża, e-mail: b.hareza@pik.plus

Dział IT / FOTO:
Marcin Suchorabski e-mail: m.suchorabski@pik.plus

Kontakt w sprawie reklamy i patronatów medialnych:
reklama@pik.plus


WSPÓŁPRACUJEMY Z

REKLAMA

Naszą pasują, jest kultura i na niej skupiamy całą naszą energię. Sprzedaż reklam nie jest naszą mocną stroną dlatego, jeśli chcesz zareklamować się na naszych stronach, to tą przestrzenią zarządza Force Media. Twoja reklama na PIK-u nie pojawi się towarzystwie kontrowersyjnych treści. To ważne dla reklamodawców, którzy nie chcą, by ich logo kojarzone było z polityką, wypadkami czy innymi kontrowersyjnymi obrazami. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy emisji reklam, która będą sprzeczna z polityką naszej strony lub będą odnosiły do treści, z którymi nie chcemy być kojarzeni.

Kontakt w sprawie reklamy i patronatów medialnych:

reklama@pik.plus

Nasz potencjał reklamowy najlepiej pokazują liczby

18 542 750

To liczba wyświetleń jednostek reklamowych naszych stronach w 2019.
Łącznie nasze treści w 2019 dotarły do ponad 10,5 mln osób.
Dane na podstanie statystyk Google Analytics, Google AdWords, Facebook.

Po pandemicznej przerwie tylko od maja 2021r. nasze serwisy wygenerowały ponad:

6 603 786

Zdarzeń na stronach Punktu Informacji Kulturalnej.
Dane na podstanie statystyk Google Analytics od 1.05.2021 do 31.07.2021


PIK W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH