Strona główna Strona główna

Strona główna

PIK PLUS tło

WYBIERZ SWOJE MIASTO

PIK Wrocław PIK Poznań PIK Kraków
PIK Warszawa PIK Łódź PIK Katowice
PIK Gdańsk PIK Toruń Szpieg kulturalny

PIK, czyli Punkt Informacji Kulturalnej – Wrocław, Poznań, Kraków, Warszawa, Łódź, Katowice, Gdańsk i Toruń

PIK jest obecny w przestrzeni internetowej, od maja 2008. Niewiele serwisów o tematyce kulturalnej może pochwalić się tak długim stażem. Przez ten czas PIK niezmiennie dostarcza informacji o tym, co kulturalnego dzieje się w mieście. Zaczęliśmy od Wrocławia, a w 2018 nasze serwisy pojawiły się w Poznaniu (czerwiec), Krakowie i Łodzi (listopad). W 2019 otworzyliśmy serwisy w Warszawie (marzec) i Katowicach (czerwiec), w 2020 roku do grona miast dołączył Gdańsk. Najmłodszym serwisem miejskim jest uruchomiony w we wrześniu 2021 Toruń.

Nie znajdziecie u nas informacji o wypadkach drogowych, polityki, plotek czy innych kontrowersyjnych treści i nagłówków, które generują puste kliknięcia. Nasze informacje podane są w prosty i czytelny sposób bez galerii posiadających 20 zdjęć i atakujących ze wszystkich stron reklam.


Kontakt z redakcją Punktu Informacji Kulturalnej i Szpieg Kulturalny

Adresy zbiorcze redakcji, na które należy przesyłać informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych:

wroclaw@pik.plus / poznan@pik.plus / warszawa@pik.plus / lodz@pik.plus / krakow@pik.plus / katowice@pik.plus / gdansk@pik.plus /torun@pik.plus / info@szpiegkulturalny.pl

Redaktor naczelny / Wydawca / CEO Marcin Skarżyński, e-mail: m.skarzynski@pik.plus
Redaktor naczelna działu – Press Room: Dorota Olearczyk, e-mail: d.olearczyk@pik.plus

Dział Foto:
Andrzej Olechnowski, e-mail: a.olechnowski@pik.plus
Julian Olearczyk, e-mail: j.olearczyk@pik.plus
Filip Głuch, e-mail: f.gluch@pik.plus

Dział Press Room:
Krystyna Kubacka-Góral, e-mail: k.kubacka-goral@pik.plus
KINO- Tomasz Darowny, e-mail: t.darowny@pik.plus
ART – Barbara Hareża, e-mail: b.hareza@pik.plus

Dział IT / FOTO:
Marcin Suchorabski e-mail: m.suchorabski@pik.plus

Kontakt w sprawie reklamy i patronatów medialnych:
info@pik.plus


WSPÓŁPRACUJEMY Z

REKLAMA

Naszą pasują, jest kultura i na niej skupiamy całą naszą energię. Jeśli zdecydujesz się na reklamę na naszych stronach to Twoja reklama na PIK-u nie pojawi się towarzystwie kontrowersyjnych treści. To ważne dla reklamodawców, którzy nie chcą, by ich logo kojarzone było z polityką, wypadkami czy innymi kontrowersyjnymi obrazami. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy emisji reklam, która będą sprzeczna z polityką naszej strony lub będą odnosiły do treści, z którymi nie chcemy być kojarzeni.

Kontakt w sprawie reklamy i patronatów medialnych:

info@pik.plus

Tylko w grudniu wyświetliliśmy
5 132 235
Reklam

Nasz potencjał reklamowy najlepiej pokazują liczby

22 666 644

To liczba wyświetleń jednostek reklamowych naszych stronach w 2021.
Dane na podstanie statystyk Google Analytics GA4, Google AdWords,

Po pandemicznej przerwie tylko od maja 2021r. nasze serwisy wygenerowały ponad:

18 227 437

Zdarzeń na stronach Punktu Informacji Kulturalnej.
Dane na podstanie statystyk Google Analytics GA4 od 1.05.2021 do 31.12.2021


PIK W SIECIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH